FOTOODMŁADZANIE

Odmładzanie za pomocą światła, nie tylko poprawia wygląd skóry, ale również ją leczy. W sposób kompleksowy likwidowane są objawy starzenia się skóry: zmiany naczyniowe, takie jak: rozszerzone naczynka, "pajączki", nadmierne rumieńce, trądzik różowaty, zaczerwienienia, oraz wszelkiego rodzaju zmiany pigmentowe: przebarwienia, piegi, plamy posłoneczne i starcze.
Kolagen skutecznie absorbuje wiązkę światła, co powoduje skracanie i przebudowę włókien kolagenowych, dzięki czemu pozbywamy się drobnych zmarszczek oraz spłycamy te głębokie. Skóra staje jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory.

Zaleca się wykonanie 5 - 8 zabiegów w odstępach ok. 2-3 tygodniowych. Po wykonaniu zabiegu skóra właściwa jest odbudowywana, kolagen jest pobudzany do regeneracji, co prowadzi do wygładzenia i uelastycznienia skóry.

Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie skóry, które znika po kilku godzinach i można je ukryć pod makijażem. Przez kilkanaście dni po IPL należy unikać opalania, a skórę chronić kremem o wysokim filtrze.

Zalecenia przed zabiegiem:

Zalecenia po zabiegu:

Przeciwwskazania do zabiegu:

Instytut Kosmetyki Nowoczesnej | Legnica, ul. Reymonta 18/1 | tel. 602 246 146 / 608 052 066